ПублікаціїФото/Відео

Злива знову показала бездіяльність херсонських чиновників (відео)

Соцмережі заполонили фото і відео наслідків вчорашньої зливи. Херсонці вкотре обурені — в місті не працює зливова каналізація, яка могла б трохи поліпшити ситуацію. У міськраді, замість того, щоб прийняти відповідні заходи, опублікували на офіційному сайті інформацію про те, що минулої доби випала половина місячної норми опадів.

І тут варто нагадати, хто відповідає за утримання зливової каналізації. Раніше цим займалося КП «Дорожник». Сьогодні — КП «Міське дорожнє управління» та начальниця відділу доріг Наталя Молнар. Однак комунальне підприємство по факту не виконує жодних робіт з утримання системи. Натомість, дорожню техніку «Міського дорожнього управління» можна побачити на роботах інших підрядних організацій.

Зокрема, автомобіль для ямкового ремонту УЯР бачили у Лазурному. За інформацією з різних джерел, техніка комунального підприємства, придбана за кошти міського бюджету, працювала там два тижні, а користувалася нею приватне підприємство.

І таке «утримання» херсонських доріг розпочалося одразу рейдерського захоплення «Міського дорожнього управління» чиновницею Наталією Молнар, яка поставила на посаду директора КП «свою людину». Передували цьому тиск на екс-очільника комунального підприємства Валентина Чеснокова та намагання «активіста» (та за сумісництвом юриста «Херсонкомунтранссервісу» та «Дорожника») Олександра Тарасова підбурити громадськість заявивши про чисельні порушення з боку Чеснокова, не надавши жодних доказів того. Окрім того, на території бази КП «Дорожник» вже зʼявилася приватна автостоянка.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close