Публікації

Знову МАФи та ігнорування мораторію: Херсонська міськрада продовжує видавати паспорти прив`язки на кіоски

Чергова хвиля встановлення кіосків очікується у Херсоні. На вчорашньому засіданні сесії міськради про будівництво нових МАФів заявили одразу два депутати — Алла Беліченко та Володимир Сальдо. Перша зазначила, що наразі йде будівництво двох ларьків по вулиці Лавреньова, 9. Вона нагадала очільнику міста Володимиру Миколаєнко про обіцянку звільнити місто від МАФів.

«Яким чином «архітектура» дала дозвіл на МАФи, котрих там не має бути? Тому що ми тим самим подовжуємо ще на один квартал ринок, який й так вже вийшов за свої межі», – заявила депутатка.

Екс-мер Херсона та скандально відомий депутат Володимир Сальдо заявив про будівництво (хоча скоріше відновлення) кіоску на перехресті вулиць Гімназичної та Дружби біля Парка Слави. За його словами, на відновлення МАФу скаржаться мешканці сусідніх будинків. До речі, на місці встановлення кіоску вже розпочалися підготовчі роботи.

Знову МАФи та ігнорування мораторію: Херсонська міськрада продовжує видавати паспорти прив`язки на кіоскиМиколаєнко дав усне доручення директору Департамента містобудування Максиму Ващуку доручення розібратися. Як сьогодні зазначила керівниця Інспекцією з благоустрою Херсона Олена Мазур, встановлення усіх кіосків законне. За її словами, на всі тимчасові споруди видані паспорти прив`язки підприємцям. Але їхні прізвища Мазур не називає.

«Ми, міська влада, зробили все, як хотіли підприємці. Тепер вже вибачайте», – прокоментувала ситуацію Олена Мазур у соцмережах.

Варто зазначити, що у Херсоні діє розпорядження міського голови Миколаєнко про мораторій на встановлення МАФів та видачу паспортів прив`язки, які були підписані у 2018 та 2019 роках. Окрім цього є й рішення міської ради від 7 липня 2016 року, яке призупинило розгляд питань, пов`язанних із розміщенням нових тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності до затвердження комплексної схеми. Однак, незважаючи на це, у Херсоні продовжують з`являтися нові кіоски. То коли ж закінчиться цей «ларьочний рай» у нашому місті, пане Миколаєнко?

Знову МАФи та ігнорування мораторію: Херсонська міськрада продовжує видавати паспорти прив`язки на кіоски Знову МАФи та ігнорування мораторію: Херсонська міськрада продовжує видавати паспорти прив`язки на кіоски

Додамо, що у лютому минулого року Департамент містобудування мав би розробити комплексну схему розміщення МАФів. Але, судячи з інформації на сайті міськради, документ не затверджений.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close