ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонська чиновниця продовжує роздавати підряди своїм друзям

Начальниця відділу доріг Херсона Наталя Молнар продовжує роздавати підряди на ремонти тротуарів та пішохідного огородження своїм друзям навіть під час карантину. Мова йде про компанію ТОВ «Уністрой плюс», яка належить Олександру Татарину. Детально про схеми чиновниці та згаданої фірми ми писали у розслідуванні «Схематоз» Молнар: як фірми, пов`язані з херсонською чиновницею, сидять на «бюджетній голці».

За 2020 рік ТОВ «Уністрой плюс» отримала підрядів на загальну суму майже 3,5 млн гривень. Варто зазначити, що більшу частину договорів було підписано в квітні. І це в той час, коли коштів у бюджеті й так не вистачає, якщо вірити заявам керівництва Херсона.

Традиційно компанія Татарина буде займатися ремонтом та встановленням нового пішохідного огородження, як і минулого року. Однак, всі ці роботи не були погоджені із управлінням патрульної поліції. Відділ доріг, який очолює Молнар, навіть не звертався до Департаменту безпеки руху, як того вимагає процедура, про що зазначено у відповіді від патрульної поліції на запит журналістів видання «Мій Херсон».

Херсонська чиновниця продовжує роздавати підряди своїм друзям

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close