НовиниСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонська міськрада планує розподілити більше 65 млн гривень

Завтра Херсонська міськрада має зібратися на позачергове засідання сесію. Зокрема, депутати розглянуть зміни до бюджету. Як вказано у проекті рішення, сума змін складає 65 млн гривень — субвенція з держбюджету, залишок та вільні кошти. На боротьбу з коронавірусом, придбання інсуліну та надбавки лікарям Департамент фінансів міськради запланував лише 9 млн гривень, які отримали з держбюджету та більше 3 млн гривень перерозподілять в управлінні охорони охорони здоровʼя.

Інші кошти — капітальні та поточні видатки різних департаментів. Зокрема, 850 тисяч мають намір вкласти в комунальну установу “Розвиток спорту” на утримання пляжу “Лілея”. 300 тисяч гривень отримає стадіон “Кристал” на різні ремонти. 350 тисяч коштуватимуть проекти катерів — черговий піар-проект Володимира Миколаєнко.

4,5 мільйона гривень отримає Херсонський аграрний університет, яким керує депутат міськради Юрій Кирилов. Ці кошти підуть на будівництво спортивного майданчику та благоустрій території закладу. 5,5 млн гривет заплановано в якості фінансової підтримки КП “Херсонміськсвітло”, яке очолює помічник директора Департаменту фінансів Романа Підперигори — Олег Ребрій.

На 10 мільйонів планують збільшити резервний фонд. В самому проекті рішення ще багато цікавих видатків. Нагадаємо, що позачергова сесія міськради відбудеться завтра, 30 квітня.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close