НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Чорногорський “пісок”: керівників Херсонського морпорту притягнуто до відповідальності

Сьогодні під час звітньої конференції голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва місцеві представники медіа черговий раз запитали, як просувається справи з “піском” Чорногорії.

Нагадаємо, була зроблена експертиза, яка підтвердила шкоду вантажу. Адже він відноситься до другого класу небезпеки, та у складі маси перевищує вміст важких металів у десятки, а то і сотні разів.

Проте очільник області заспокоїв присутніх, зазначивши, що справа з вантажем знаходиться під контролем. 

«Ми ведемо плідну співпрацю з міністром енергетики та екології Олексієм Оржелем. За висновками Міністерства Чорногорія порушила Базельську конвенцію», – каже Гусєв. 

За виявлені порушення та за ввезення на територію Херсонського морського торговельного порту “піску” до адміністративної відповідальності притягнуто керівників та відповідальних осіб. Сьогодні подано 7 позовів до суду щодо припинення експлуатації закладів або приміщень.

Крім того, під час робочого візиту до Херсона, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков переконав, що представники влади збираються звертатися до верхівок Чорногорії, аби повернути цей небезпечний вантаж.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close