НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Скандальний оператор херсонського звалища намагається через суд розірвати договір на захоронення “чорногорського сміття”

Оператор херсонського звалища ТОВ “ТД Ітака” у судовому порядку хоче розірвати договір на захоронення чорногорського сміття із компанією “Фірма АРКА”. Позов скандально відомої фірми, яка належить екс-регіоналці Альоні Ротовій, розгляне у лютому Господарський суд міста Києва, повідомляє портал “Судова влада”.

Нагадаємо, що за договором “Ітака” мала прийняти на звалище 10 тисяч тон піску за 1 мільйон гривень. Саме ж сміття, за результатами експертизи, відноситься до відходів другого класу небезпеки. Наразі поліція відкрила 4 кримінальні провадження.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що держава буде звертатися до уряду Чорногорії, аби ті повернули собі вантаж. Додамо, що на сесії Херсонської міської ради начальник митного посту “Херсон” заявив, що згідно з Базельської конвенцією, вантаж, який був завезений з порушенням законодавства, має бути вивезений за рахунок країни-відправника.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close